Boeing uçaklar Michelin kullanacak

Michelin, geliştirdiği teknolojilerle modern havacılık sektöründeki zorlu koşullara karşı pratik ve yenilikçi çözümler sunuyor. NZG teknolojisi ile geliştirdiği lastikleri ile, Boeing 777-300ER, 777-200LR ve 777 uçak modellerinin tek lastik tedarikçisi olan Michelin, havacılık sektöründe de üstünlüğünü kanıtladı.
Bu haber 1263 kere okunmuş.15 Şubat 2016, Pazartesi - 10:31

Yüzyılı aşkın deneyimiyle dünyanın en büyük lastik üreticileri arasında yer alan Michelin, ürettiği lastik teknolojileriyle sektörün lideri olmaya devam ediyor. Michelin, 13.650 km’ye kadar mesafe kat edebilen 400 yolcu taşıma kapasitesine sahip Boeing uçak modellerinde, yeni nesil patentli Near Zero Growth (NZG) teknolojili radyal lastiklerini kullanacak.

2015 yılında Boeing tarafından “Yılın Tedarikçisi” ödülüne layık görülen Michelin, NZG teknolojili radyal lastikleri ile düşük toplam maliyetine sahip olma, uzun lastik sırtı ömrü ve yüksek güvenlik avantajı sunuyor.

Yeni Michelin Air X NZG yakıt tüketimini düşürüyor

Michelin, çok yüksek hızlarda esneyebilen ve yüksek gerilimlere maruz kalan uçak lastikleri için esnemeyen kayışla tutturulan NZG lastikleri ile diğer radyal lastiklere göre daha az esneme sağlıyor. Çapraz katlı lastiklerden 11 kg ve radyal lastikten ise 2-3 kg daha hafif olan Michelin NZG lastiği, aynı zamanda uçak ağırlığının azaltılmasına ve yakıt tüketiminin düşürülmesine de yardımcı oluyor.

Etiketler: boeing   uçak   lastik   michelin   air   x   nxg   teknoloji  
www.onlinecasinoplanet.net

best-cooler.reviews/looking-for-the-top-portable-ice-makers-here-they-are-six-best-options-for-you/

topobzor.info