Avrasya Tüneli 7/24 hizmete başlıyor.

Avrasya Tüneli, 31 Ocak 2017 günü 07.00 itibarıyla 24 saat hizmet vermeye başlıyor.
Bu haber 1034 kere okunmuş.26 Ocak 2017, Perşembe - 16:30

Asya ve Avrupa kıtalarını ilk kez deniz tabanı altından geçen iki katlı karayolu tüneliyle birbirine bağlayan Avrasya Tüneli, 20 Aralık 2016 tarihinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım’ın katıldığı törenle hizmete sunulmuştu. Avrasya Tüneli, trafik sistemlerinin entegrasyonuna ilişkin çalışmalar sebebiyle 30 Ocak tarihine kadar 07.00-21.00 saatleri arasında hizmet veriyordu. Tünel çalışmalarının tamamlanmasıyla birlikte artık 31 Ocak 2017 günü 07:00 saatinden itibaren 7 gün 24 saat hizmet vermeye başlayacak.

İki kıta arası kısa yol

Trafik yoğunluğu fazla olan Asya yakasındaki D100 Karayolu ve Avrupa yakasındaki Kennedy Caddesi’ni bağlayan Avrasya Tüneli’yle mesafeler kısaldı. Bağlantı yollarının iyileştirilmesi ile akıcı hale getirilen güzergâh sayesinde tüneli kullananlar kıtalararası yolculuğu yaklaşık 5 dakikada tamamlıyor. İstanbul genelinde de seyahat sürelerini kısaltan Avrasya Tüneli ile İstanbullular zaman tasarrufu sağlıyor.

Her geçen gün ilgi artıyor

Avrasya Tüneli hizmete açıldığı ilk günden bu yana sürücülerden yoğun ilgi görüyor. Sahip olduğu ileri teknolojik özellikleriyle Avrasya Tüneli, Ocak ayının ilk haftasında etkili olan yoğun kar yağışı nedeniyle ulaşımın olumsuz etkilendiği İstanbul’da hızlı, konforlu ve güvenli bir ulaşım natifi olarak öne çıkmıştı.

Наш классный портал с информацией про рулонные шторы https://yarema.ua/rulonnye-shtory/24-rulonnye-shtory
best-cooler.reviews/category/rtic/

Этот нужный веб портал , он рассказывает про https://buysteroids.in.ua.