Aras, Continental kullanacak

Continental ile Aras Kargo güçlerini birleştiriyor. İşbirliği kapsamında Aras Kargo’nun araçlarında artık Continental kullanılacak.
Bu haber 1601 kere okunmuş.07 Ağustos 2015, Cuma - 11:07

Continental, Türkiye’nin öncü ve yenilikçi kargo şirketi Aras Kargo işbirliği anlaşması imzaladı. İşbirliği çerçevesinde; 12 bin çalışanıyla her ay 12 milyon kişi, kurum ve kuruluşa hizmet veren, günde 450 bini aşan gönderiyi Türkiye’nin bir noktasından diğerine taşıyan Aras Kargo’nun 3320 araçlık filosu dahilindeki saha araçlarında Continental kullanılacak.

İşbirliği hakkında, Continental Türkiye Satış Direktörü Teoman Görgün “Güvenliği en üst sıraya koyan bir firma olarak kullanıcıların gönderilerinin de güvenle seyahat etmesi noktasında Aras Kargo ile işbirliği yapmaktan mutluluk duyuyoruz”, Aras Kargo İdari İşler ve Filo Yönetim Direktörü Dr. Tayfun Akkaya; “İmzaladığımız işbirliği ile saha araçlarımızın lastik ihtiyaçları daha hızlı ve emniyetli bir şekilde çözülecek. Ayrıca, Continental bize kendi bünyesinde depolama imkanı ve sistem üzerinden takip imkanı da sunuyordedi.

Etiketler: aras kargo   continental   işbirliği   lastik  
Был найден мной классный веб портал со статьями про http://agroxy.com.
onlinecasinoplanet.net

У нашей компании полезный веб сайт с информацией про Продать сою в Хмельницкой области https://agroxy.com/prodat/soja-154/hmelnitskaya-obl