Arabam.com'a yeni haber koordinatörü

Türkiye’nin lider online platformu iLab Holding’in çatısı altında yer alan ve araç ilanları kategorisindeki lider oyuncu Arabam.com, takipçileri için otomotiv sektörünün nabzını tutan, özgün, son model araçların ve otomotiv markalarının karnelerini oluşturacak haber içerikleri için Mehmet Ali Kantarcı ile anlaştı.
Bu haber 1544 kere okunmuş.14 Mayıs 2016, Cumartesi - 10:07

Deneyimli gazeteci Mehmet Ali Kantarcı’yı “Haber Koordinatörü” olarak bünyesine katan Arabam.com, otomotiv sektöründeki gelişmeleri ziyaretçilerine en hızlı ve doğru bilgiyle aktarmayı hedefliyor.

16 yıllık tecrübesi ile milyarlarca internet kullanıcısı, binlerce oto galerisi ve otomotiv şirketine hizmet vermeye devam eden, online araç almak ve satmak isteyenlerin buluşma noktası Arabam.com, bir yandan da otomotiv sektöründeki en güncel ve doğru içeriğe sahip mecralardan biri olmak adına atılımlarına devam ediyor. Bu bağlamda deneyimli gazeteci Mehmet Ali Kantarcı’yı “Haber Koordinatörü” olarak bünyesine katan Arabam.com içerik anlamında ziyaretçilerine en hızlı ve doğru bilgiyi aktarmayı hedefliyor.

Mayıs ayı itibariyle yeni görevine başlayan Mehmet Ali Kantarcı, 1992 yılında İstanbul Üniversitesi Gazetecilik ve Halkla İlişkiler bölümünden mezun olduktan sonra uzun yıllar çeşitli mecralarda (NTV, Dünya Gazetesi, Referans Gazetesi ve Radikal Gazetesi) ekonomi ve otomotiv editörlüğü görevlerinde bulundu. En son 2 yılı aşkın bir süre radikal.com.tr’nin otomotiv editörlüğünü üstlenen Kantarcı, İngilizce bilmektedir. 

Etiketler: otomobil   arabam   .com   arabam.com   www.arabam.com   yeni   haber   koordinatörü   mehmet   ali   kantarcı