Altın Elbiseli Adam Barkın Bayoğlu hayatını kaybetti!

Motosiklet dünyası yasta. Altın Elbiseli Adam olarak bilinen ünlü motosikletçi Barkın Bayoğlu, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde bir yayaya çarptı. Peki Barkın Bayoğlu kimdir, kaç yaşında, son durumu nasıl, öldü mü? İşte Barkın Bayoğlu ile ilgili tüm bilgiler...
Bu haber 1475 kere okunmuş.25 Temmuz 2017, Salı - 08:50

Çektiği motosiklet videolarıyla geniş bir hayran kitlesi oluşan ve Altın Elbiseli Adam olarak bilinen Barkın Bayoğlu trafik kazası geçirdi. Peki Barkın Bayoğlu kimdir, kaç yaşında, öldü mü? İşte Barkın Bayoğlu ile ilgili son bilgiler…

15 TEMMUZ ŞEHİTLER KÖPRÜSÜNDE KAZA YAPTI

42 yaşındaki motosiklet tutkunu Barkın Bayoğlu, dün gece yarısı 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nde kaza yaptı.
Kaza sırasında bir kişiyle kafa kafaya çarpıştığı öğrenilen Altın Elbiseli adam lakaplı Barkın Bayoğlu, ne yazık ki hayatını kaybetti.

BARKIN BAYOĞLU KİMDİR?

1975 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Barkın Bayoğlu, ilkokula başladıktan kısa bir süre sonra ailesiyle İngiltere’ye göç etti. Türkiye’ye döndükten sonra Bilgi Üniversitesi’nde öğrenim gördü ve dereceyle mezun oldu.

İngiltere’de okuduğu sırada motosiklet tutkusu başlayan Bayoğlu, lisede ilk motosikletine sahip oldu. 2000’li yıllarda Telsim’de eğitmen olarak, bir sürede Kazakistan’da bazı işlerle uğraşan Altın Elbiseli Adam, Türkiye’ye döndükten sonra kendisine bir atölye satın aldı. Bayoğlu son zamanlarda motosikletlerle iglili YouTube’ta çektiği videolarla hatırı sayılır bir hayran kitlesine ulaşmıştı.

KAYNAK:SÖZCÜ

https://cafemarseille.com.ua

Этот полезный веб сайт , он рассказывает про https://buysteroids.in.ua.
http://best-cooler.reviews