Alfa Romeo'dan Mayıs hediyesi

Alfa Romeo’nun kompakt sınıfta yer alan ve yenilenen Giulietta modeli, Mayıs ayı boyunca sunroof hediyesi ve 50 bin TL’ye 24 ay yüzde 0.99 faizli kredi fırsatıyla Alfa Romeo showroomlarında otomobil severleri bekliyor.
Bu haber 3415 kere okunmuş.13 Mayıs 2016, Cuma - 10:53

Yeni Alfa Romeo Giulietta Mayıs’ta Sunroof Hediyeli! Alfa Romeo’dan Avantajlı Mayıs Kampanyası! Alfa Romeo’nun kompakt sınıfta yer alan ve yenilenen Giulietta modeli, Mayıs ayı boyunca sunroof hediyesi ve 50 bin TL’ye 24 ay yüzde 0.99 faizli kredi fırsatıyla Alfa Romeo showroomlarında otomobil severleri bekliyor.

Yeni motor ve şanzıman seçeneklerinin yanı sıra farklı donanım paketleriyle 97 bin TL’den başlayan satış fiyatıyla dikkat çeken yeni Giulietta, TCT otomatik şanzımanlı yeni 1.6 JTDM 120 HP turbo dizel motor ve tüm seride mevcut durumda olan Uconnect sistemi gibi önemli yeniliklerle ülkemiz yollarına çıkıyor. Türkiye’de yeni 1.6 litre hacimli ve 120 HP güç üreten JTDM turbo dizel motorlu ve TCT otomatik şanzımanlı ve 1.4 litre 170 HP’lik benzinli motorlu ve TCT şanzımanlı versiyonlarıyla satışa sunulan yeni Alfa Romeo Giulietta, 97 bin TL’den başlayan fiyatıyla da dikkat çekiyor.

Alfa Romeo, Mayıs ayı boyunca etkili bir kampanyayla, yeni Giulietta modelinde sunroof hediyesi ve 50 bin TL’ye 24 ay yüzde 0.99 faizli kredi fırsatı imkânı sunuyor. Bununla birlikte sunroofsuz yeni bir Alfa Romeo Giulietta alacak müşterilere ise yüzde 3 indirim ve benzer avantajlı kredi imkanları sunuluyor. Ayrıca 2015 model Giulietta modelleri içinde bir kampanya gerçekleştiren Alfa Romeo, yine sunroof hediyesi ve 30 bin TL’ye 15 ay 0 faizli kredi fırsatı sunarken, sunroofsuz 2015 model Alfa Romeo Giulietta modellerinde ise yüzde 5 indirim ve 30 bin TL’ye 15 ay 0 faizli kredi imkânı sunuyor.

Etiketler: otomobil   alfa   romeo   gulliatta   mayıs   kampanya   avantaj   sunroof   hediye   fırsat   araba    
http://pharmacy24.com.ua/dapoksetin-prodlenie-akta/

promotion web site

https://yujin.com.ua