Alfa Romeo Giulia Coupe mi geliyor?

Alfa Romeo’nun yeniden yükselişini simgeleyen Giulia, pek çok otomobil sever tarafından ilgiyle karşılandı. 2016 yılında yollara çıkan aracın çok daha sportif ve güçlü olan versiyonu artık birkaç adım uzağımızda: Alfa Romeo Giulia Coupe!
Bu haber 659 kere okunmuş.09 Nisan 2018, Pazartesi - 09:59

Uzun süredir konuşulan Giulia Coupe, çok kısa bir süre sonra yüzünü gösterecek. Sedan modelin kısaltılmış versiyonu olacak araç, kapılarının uzatılmasıyla tasarımsal olarak farklı bir yapıya bürünecek. Ayrıca Alfa mühendislerinin bagaj hacmini sedan kadar geniş yapmak için yoğun bir çaba harcadığı da dipnotlar arasında yer alıyor.

Diğer Alfa Romeo modellerinin aksine Giulia Coupe modelinin motor ayrıntıları, tasarımının önüne geçebilir. Giulia Quadrifoglio’da bulunan 510 beygirlik 2.9 litre V6 motorun yer alacağı araçta Formula 1 teknolojilerinden faydalanılacak. F1’de bulunan ERS sistemine benzeyen enerji dönüşüm teknolojisine sahip olacak araç, bu sayede 641 beygir gibi devasa bir güç üretecek.

Bu yılın sonunda ortaya çıkacak olan Alfa Romeo Giulia Coupe’nin Ekim ayındaki Paris Otomobil Fuarı’nda tanıtılmasını bekleyebiliriz. Ayrıca coupe otomobilin tarihsel mirasa sahip “Sprint” ya da “GTV” eki alabileceğine ilişkin iddialar olduğunu da belirtelim.

Etiketler: Otomobil   alfa romeo   girlia   coupe   araba   tek   kapı   iki   haber   haberler   haberi   haberleri  
https://www.poliv.ua

У нашей компании нужный блог про направление crystalforest.com.ua.
домработница киев