42. Yeşil Bursa rallisinin hazırlıkları devam ediyor

BC Vision Motorsport 22-23 Temmuz ‘da yapılacak Türkiye Ralli Şampiyonası’nın 4. yarışı olan 42.Yeşil Bursa Rallisi’nde hem pilotlar hem takımlar şampiyonasındaki liderliğini korumak istiyor.
Bu haber 919 kere okunmuş.18 Temmuz 2017, Salı - 08:58

Türkiye Ralli Şampiyonası’nın ilk üç yarışı neticesinde Pilotlarda ve Takımlarda lider durumda olan BC Vision Motorsport, Sezonun 4.yarışı olan 22-23 Temmuz’da Bursa’da yapılacak olan 42.Yeşil Bursa Rallisi’nde Skoda, Intercity Istanbul Park, Punto Restaurant, Saygılı Rulman, İbis Otel ve Oto Stil dergi Sponsorluğunda katılacak. BC Vision Motorsport adına Skoda Fabia R5 ile Burak Çukurova-Vedat Bostancı ikilisi ve Uğur Soylu-Aras Dinçer ikilisi, Peugeot 208 R2 ile Ahmet Burkay-Burak Akçay ikilisi ve Mıtsubıshı Evo 9 ile Erkan Güral-Burak Koçoğlu ikilisi yarışacak. Ayrıca Rally Troia 2017’de Ralli kariyerlerine ilk defa adım atan Eren Burkay, deneyimli Co-Pilot Bora Arabacı eşliğinde ilk toprak rallisine çıkacak.
BC Vision Motorsport Takım Direktörü Burak Çukurova “Bursa Rallileri her zaman özel ve kırıcı olmuştur. Sürprizlere her zaman açıktır. Bizde ekip olarak iyi hazırlandık. Amacımız tüm şampiyonalarda liderliklerimizi korumak, herkese kolaylıklar dilerim. Sponsorlarımız Skoda, Intercity Istanbul Park, Punto Restaurant, İbis Otelleri, Saygılı Rulman ve OtoStil Dergi’ye desteklerinden dolayı teşekkür ederim.“ dedi.

Etiketler: bursa   ralli   yarış   motorsporları   araç   otomobil   otomativ   pist   haber   haberleri  
http://medicaments-24.net

У нашей фирмы полезный сайт со статьями про Левитра https://pharmacy24.com.ua
www.pharmacy24.com.ua