2019 BMW X5 kamuflajlı görüntülendi

Alman otomobil markası BMW, mevcut model ailesini yenilemeye tüm hızıyla devam ediyor. Bavyeralı markanın büyük SUV modeli X5, kamuflajlı olarak objektiflere yansıdı.
Bu haber 778 kere okunmuş.09 Nisan 2018, Pazartesi - 10:02

Üzerindeki kamuflajları iyice hafifleyen ve seri üretim versiyonuna oldukça yaklaşan otomobil, yeni tasarımıyla oldukça agresif görünüyor. Devasa böbrek ızgaraları dikkat çeken yeni BMW X5, LED farları ile ön bölümünde bütünlük sağlamış. Arka bölümde ise üçlü LED stop grubu ve oldukça yüksek tutulmuş bagaj camı çok farklı bir BMW modeli imajı sergiliyor.

Yeni X5’in iç mekanı ise selefine daha geniş ve teknolojik bir çehreye kavuşuyor. CLAR platformunu kullanan araç, dış boyutlarını hemen hemen korumasına rağmen çok daha ferah bir yaşam alanı sunacak. Teknoloji tarafında ise yüksek çözünürlüklü yeni nesil dokunmatik ekran ve ikinci seviye otonom sürüş desteği dikkat çekiyor.

SUV modelin motor cephesinde ise radikal değişikliklerin olmayacağı ifade ediliyor. Otomobilin güncel versiyonunda yer alan 3.0 litrelik benzinli ile 2.0 ve 3.0 litrelik dizel motor seçenekleri yerini korumaya devam edecek. X5 M paketinde ise en az 600 beygir güç üreten 4.4 litrelik V8 motorun yer alması bekleniyor. Yeni platform ile beraber 300 kilograma kadar hafifleyecek yeni X5 M, böylece sınıfının en çevik modeli olabilir.

Yeni BMW X5’in, 4 Ekim’de kapılarını açacak olan Paris Otomobil Fuarı’nda tanıtılması bekleniyor.

Etiketler: Otomobil   bmw   2019   x5   suv   ne   zaman   gelecek   çıkacak   araba   yeni   model   haberler   9   haberi   haberleri  
https://progressive.ua

https://xn--e1agzba9f.com

www.teplostroy.biz.ua/nashi-tovary/penoplastovaya-kroshka/