2017 Honda CR-V gün yüzüne çıktı

Honda’nın dünya çapında sevilen SUV modellerinden CR-V yenilendi.
Bu haber 2133 kere okunmuş.17 Ekim 2016, Pazartesi - 14:59

Öncelikli olarak Kuzey Amerika pazarında kullanıcı ile buluşacak olan seçenekleri tanıtılan araç, yeni nesil Civic'te olduğu gibi birçok elektronik yardımcıya ve yeni bir motora kavuşmuş.

İlk bakışta makyajlanmış gibi duran ön bölümde farklı tasarıma sahip LED farlar kullanılırken geniş ön panjur ve A sütununa doğru yukarıya açı alan kaput, güçlü görünümü pekiştirmiş. Segmentte yer alan diğer araçlar gibi tamponlar, kapılar ve çamurlukların alt bölümü siyah plastikle korunurken ilk etapta sunulan jantlar 17 ve 18 inç çaplı olacak.

Çamurluklarda biraz daha şişkin bir görünüm elde edilirken D sütununun tasarımı neredeyse hiç değişmemiş. Daha büyük bir spoiler kullanılan arka bölümde yer alan LED stoplar bagaj kapağı camının yanından inerek bir yandan çamurluklara diğer yandan bagaj kapağına doğru uzamış. Daha aşağıya alınan sis farlarının altında şık görünümlü çift egzoz çıkışı fark ediliyor.

İç mekanda daha küçük göbeğe sahip direksiyon simidi, dijital gösterge paneli, yatay yerleşime sahip orta havalandırma ızgaraları, geniş dokunmatik ekran ve orta konsola entegre edilen vites kolu dikkat çekerken arka koltuk diz mesafesinde 5 cm'lik artış var. İç mekanda kullanılan malzemelerin kalitesi artırılırken donanımda adaptif cruise control, şeritten çıkma ikazı, acil durum freni, şeritte kalma yardımcısı ve yaya tanıma sistemi bulunuyor.Kaputu altında 2.4 litre hacimli, benzinli motorunun yanında Civic'te de görev yapan, turbo beslemeye sahip, 1.5 litre hacimli motor da bulunacak olan 5. nesil CR-V'de bu üniteler sürekli değişken oranlı otomatik şanzımanla (CVT) eşleştirilmiş. Küçük hacimli motorun gücü 190 HP'ye yükseltilirken tork 243  Nm olarak açıklanıyor. Araçlar önden çekişli olsalar da dört tekerlekten çekiş sistemi opsiyonel olarak sunulacak.

Etiketler: otomobil   yeni   honda   cr-v   makyaj   jip   4x4   vtec   1.5   2.5   benzin   petrol   yol   uzun   şehir   içi   dışı   trafik   büyük   çamur   toprak   japon   haberleri   haberler  
https://medicaments-24.net

www.pillsbank.net

also read best-cooler.reviews